Darmowa wysyłka*
Kontrola jakości i autentyczności*
100-dniowa polityka zwrotu*
Pomoc

Zespół Prelved

Kim jesteśmy?

Pytanie powinno brzmieć: czym jesteśmy? Mianowicie kolorowym, pozytywnym i bardzo fajnym zespołem % link_tumblr%. Wszystkie dziewczyny z zespołu Prelved w pełni zgadzają się z tą definicją. Nasi informatycy nie. Ale to w porządku, ponieważ nasi trzej bohaterowie technicznego wyrafinowania, Ben, Andreas i Michael, są zbyt głęboko pochłonięci opanowaniem wyzwań technicznych, naprawianiem ich, gdy sytuacja staje się trudna, lub rozwiązywaniem bardzo skomplikowanych problemów technicznych dla nas, dziewcząt („Uhh, jak to się robi!? ”). Wybaczamy naszym chłopakom pytanie a la: „Kim jest ten Mark Jacobs?”

Oczywiście Helen może tylko śmiać się z takiego pytania. Jako lider naszego działu Sprawdzenie autentyczności pomaga naszym kupującym odróżnić kopie od oryginałów. Jako entuzjastyczna graficzka zapewnia, że nasi użytkownicy czują się na naszej stronie głównej jak u siebie. A jeśli coś nie jest tak, jak powinno, a nasi użytkownicy nie wiedzą, co robić, Flyn i Taida mają odpowiedź na prawie wszystko.

Co jest sercem zespołu? Podczas gdy wszyscy od razu krzyczą „ja”, oczywiście od dawna wiemy: to nasz Usługi Concierge. Ze wszystkimi swoimi sukienkami, akcesoriami, butami i Torby oferuje wspaniały widok. Ale przy tych ilościach niezbędne jest zawsze prowadzenie przeglądu. Żaden problem dla naszej Sabriny. Pilnuje biżuterii i ma niekończącą się szczegółową wiedzę w dziedzinie słynnych projektantów. Ale tak, bywa tu również chaotycznie. To znaczy, ilekroć pojawią się nowe paczki Concierge. To czas, gdy nasze ciężko pracujące pszczoły pędzą dziko po biurze i wpadają na sukienki w stylu vintage lub torby Miu Miu. Potem krzyczą i biegają, dopóki Maria i Thorsten, władcy tego twórczego szaleństwa, wzywają ponownie do porządku - tylko po to, by zakochać się w nowych ubraniach.

W końcu wygląda to tak: wszyscy kochamy modę. Wszyscy kochamy nowe trendy i ponadczasowe atrakcje. Wszyscy kochamy nasz zespół IT, który wciąż się zastanawia: „Kim jest ten Mark Jacobs?”

Maria

Maria

Gründerin von Mädchenflohmarkt. Business Woman. Fashion Addict. World Traveller.

instagram.com/mariaspilka

Thorsten

Thorsten

Co-Founder of Mädchenflohmarkt / preloved. Sneaker & Eastern Europe Addict & King of Positivity

instagram.com/the_bald_knight/

peter

Peter

Co-Founder Mädchenflohmarkt

instagram.com/peter_ambrozy/

Nachtschaden

Andreas

Software Engineer bei Mädchenflohmarkt

Stella_VF

Stella

Team HR - Check out maedchenflohmarkt.de/karriere

adrianalorena

Adriana

Head of Customer Service & Product Manager

leniimue

Lena

Berni89

Bernadetta

Iampauliem

Paulina

anna_serga

Anna

Sylwia Swieboda

Sylwia

Pozytywnie zakręcona