Darmowa wysyłka*
Kontrola jakości i autentyczności*
100 dni na zwrot*
Pomoc

Ulubionych Marek

Nowe artykuły

Kojooin Pencil Dress red flecked casual look
WYPRZEDAŻ -67% Konsjerż
Kojooin
Rozmiar 40
33,44 € 10,95 €
Zara Carrot Jeans cream casual look
WYPRZEDAŻ -31% Konsjerż
Zara
Rozmiar 34
22,44 € 15,45 €
Paraphrase Shirt Blouse black casual look
WYPRZEDAŻ -38% Konsjerż
Paraphrase
Rozmiar 38
22,44 € 13,85 €
QED London Knitted Dress lilac flecked casual look
Konsjerż
QED London
Rozmiar 38
25,85 €
Wu’side Oversized Blouse khaki casual look
WYPRZEDAŻ -34% Konsjerż
Wu’side
One Size
37,84 € 24,97 €
La Camicia Long Sleeve Blouse black-white flecked casual look
WYPRZEDAŻ -29% Konsjerż
La Camicia
Rozmiar 38
44,44 € 31,45 €
YAYAWoman Cardigan khaki-light grey casual look
WYPRZEDAŻ -20% Konsjerż
YAYAWoman
Rozmiar 38
37,95 € 30,35 €
Kasper Short Blazer light grey flecked business style
WYPRZEDAŻ -12% Konsjerż
Kasper
Rozmiar 42
32,45 € 28,70 €
1.2.3 Paris Faux Leather Trousers black casual look
Konsjerż
1.2.3 Paris
Rozmiar 46
34,10 €
Armedangels Trench Coat nude casual look
WYPRZEDAŻ -42% Konsjerż
Armedangels
Rozmiar 36
75,24 € 43,55 €
Holy Pleated Skirt black casual look
Konsjerż
Holy
Rozmiar 36
22,00 €
River Island Blouse Shirt black-white casual look
Konsjerż
River Island
Rozmiar 38
22,65 €
Wszystkie nowości

#MyPrelved

Zainspiruj się każdego dnia

Znane z
Mädchenflohmarkt in ELLE
Mädchenflohmarkt auf SIXX
Mädchenflohmarkt in InStyle
Mädchenflohmarkt bei Stylebook

Prelved – rynek wysokiej jakości ubrań z drugiej ręki od znanych projektantów mody

Prelved to rynek wysokiej jakości używanej mody sławnych projektantów i mody vintage. Ponad pół miliona użytkowników od połowy 2012 roku kupuje i sprzedaje ubrania, buty, torby i akcesoria od znanych projektantów i wiodących marek. Codziennie znajdują się tu tysiące nowych artykułów od Louis Vuitton, Prada, Gucci, Chanel, Romwe, Asos, Primark, Amisu, a także H&M, Zara i wiele innych. Nasi sprzedający mają możliwość opróżnić swoje szafy, zrobić miejsce na kolejne ubrania i zarobić na nową odzież. Wśród sprzedawców można znaleźć całą gamę miłośników mody, od znane blogerki modowe po gwiazdy z mediów i entuzjastyczne fashionistki. Różnorodność rynku oferuje kupującym raj niedrogich ubrań od projektantów mody i modnych marek, od klasycznych po najnowsze kolekcje.

Sprzedaż na Prelved – usługa Concierge i sprzedaż osobista

Na Prelved sprzedawcy mogą oferować odzież na dwa sposoby.

Usługi Concierge: Usługa Concierge jest dostępna dla wszystkich sprzedawców wysokiej jakości używanych ubrań od projektantów mody, którzy nie mają czasu ani motywacji, aby samodzielnie zajmować się swoimi produktami. W ramach tej usługi zespół Prelved zajmuje się opisem produktu, fotografią i umieszczeniem go na stronie internetowej. Po udanej sprzedaży i otrzymaniu płatności wysyłkę przejmuje partner wysyłkowy DHL. Aby skorzystać z usługi Concierge, wystarczy się zarejestrować. Zainteresowana strona otrzymuje kupon wysyłkowy DHL, za pomocą którego może bezpłatnie wysłać paczkę markowych ubrań do Prelved. Wpływy sprzedającego są możliwe do wypłaty około 14 dni po sprzedaży przedmiotu.

Samodzielna sprzedaż używanej odzieży: tutaj sprzedawca przejmuje czynności związane z opisem, fotografią i wysyłką artykułów. Szybka i łatwa sprzedaż i wysyłka jest gwarantowana przez nasz zoptymalizowany pod kątem mody formularz wysyłkowy. Sprzedawcy mogą otrzymać wpływy ze swoich przedmiotów w czwartym dniu po dotarciu przedmiotu do kupującego.

Prelved – Bezpieczne kupowanie i sprzedawanie zweryfikowanych przedmiotów

Bezpieczeństwo kupujących i sprzedających jest bardzo ważne na Prelved. Oprócz przejrzystej oceny członków dla wszystkich kupujących i sprzedających, serwis Concierge gwarantuje w szczególności ochronę przed wadliwymi artykułami, złymi opisami i fałszerstwami poprzez funkcję powiernika, kontrolę autentyczności i kontrolę stanu. Ponadto dzięki naszemu bezpiecznemu <a href="/sellerguide/payment-provider" >System płatności i wysyłki</a> oferujemy ochronę kupującym i sprzedającym na wypadek problemów podczas przetwarzania. Nasze wsparcie jest zawsze dostępne tak szybko, jak to możliwe. Służymy radą w ciągu 24 godzin za pośrednictwem poczty e-mail przez 7 dni w tygodniu.

Prelved – Społeczność modowa dla miłośników mody z drugiej ręki

Oprócz zakupów i Sprzedaż używanej odzieży, celem na Prelved jest również wymiana i połączenie entuzjastów mody. Szafę każdego sprzedawcy można śledzić. W ten sposób fashionistka jest zawsze informowana o nowych produktach od swojego ulubionego sprzedawcy. Każdy użytkownik może stworzyć osobisty kanał modowy z nowymi artykułami od swoich ulubieńców. W naszym newsroomie zawsze możesz być na bieżąco z powiadomieniami o cenach, nowymi obserwatorami własnej garderoby oraz własną sprzedażą z opcją ustawienia powiadomień. W obszarze Test autentyczności znajdziesz również pomocne informacje na temat rozpoznawania oryginałów i kopii torebek Louis Vuitton, okularów przeciwsłonecznych Ray Ban i wielu innych marek.

Prelved stawia na pierwszym miejscu obsługę i zadowolenie klienta.

Thorsten Lückemeier, Peter Ambrozy i cały zespół Prelved